Onderstaand de uitslag van de enquête die we eerder dit jaar met de nieuwsbrief mee stuurden. Een enquête waarvan de uitslag niets meer of minder is dan enkele meningen van onze leden en die we natuurlijk niet als een officieel onafhankelijk onderzoek mogen beschouwen. Wel kregen we een mooi beeld over ons functioneren als stichting, over verwachtingen en wensen, en ook gaf een aantal mensen aan voor ons als stichting klaar te staan, indien gewenst. We willen bij deze dan ook die mensen vragen, omdat de enquête anoniem was, of zij dit ons in een mail nog eens willen laten weten. De mail kun je sturen naar info@maashorst-ondernemers.nl.

Hieronder zie je enkele vragen die destijds gesteld werden met de antwoorden die daarop gegeven werden door jullie.

‘Als lid vind ik het belangrijk dat Stichting Maashorst Ondernemers…’:

Met stip op nummer één vinden de leden het lidmaatschap belangrijk zodat het gebied op de kaart gezet wordt. Een goede tweede is; verbindingen leggen.

‘Ik maak zelf gebruik van de faciliteiten die Maashorst Ondernemers biedt’:

Dit scheelde per lid. Het gebruik van de informatievoorziening die we bieden, de fietskaart die de leden graag en veelvuldig uitdelen en de bedrijfsbezoeken die erg enthousiast bezocht worden, worden hier allemaal genoemd.

‘Hieronder geef ik aan wat ik graag zou zien veranderen of wat ik mis bij Maashorst Ondernemers…’

De antwoorden die op deze vraag kwamen: ‘Prima zo’, ‘mis niets’, ‘voldoet prima’, ‘geen mening’ werden bij deze vraag het meest gegeven.

Hier geef ik aan wat ik positief vind:

 • Op deze vraag werden onderstaande antwoorden gegeven:
 • De Maashorst zelf
 • Wij zullen eerst vaker moeten deelnemen, voordat ik hier iets over kan roepen
 • Mijns inziens is een opschaling van ondernemersverenigingen van gemeenten naar een regio, evenals de gemeenten zelf, noodzakelijk voor de toekomst. Met name op gebied van recreatie en toerisme; je gaat naar een regio op vakantie, niet naar een gemeente. Daarin kan Maashorst Ondernemers (nog meer) een leidende rol pakken
 • Goede info, leuke bijeenkomsten, elkaar leren kennen, gebied beter op de kaart zetten
 • Gedreven bestuur/kartrekkers die het geheel goed onder de aandacht brengen
 • Fijne bijeenkomsten, afwisselend en mooi om bij elkaar te kijken en te leren
 • Ontmoeten, versterken, uitwisselen
 • Fijne club mensen, leuke bijeenkomsten met ondernemers die ik vaak niet eens ken…
 • Bekendheid genereren
 • Samen staan we sterk en weten we elkaar te vinden indien nodig.

Met deze laatste mening van een van onze leden sluiten we af, omdat het daar toch allemaal om draait!